Akadálymentes verzió
Rock-Ness Hanglemezbolt Kezdőlapnak Rock-Ness Hanglemezbolt Kedvencek közé Rock-Ness Hanglemezbolt Oldal ajánlása Rock-Ness Hanglemezbolt Oldaltérkép Rock-Ness Hanglemezbolt
Rock-Ness Hanglemezbolt
HU
ENG

Hírek

TIGERTAILZ - animációs videoklip készült a 'Bloodsuckers' című számhoz


2020-04-01

A walesi glam metal banda legutóbbi 2016 áprilisában adott ki új nagylemezt, 'Blast' címen. Erről jelent most meg egy új videoklip.

"Sokat kellett várnia rá, de most végre itt van; a 'Bloodsuckers' dal hivatalos videója!" - közölte a Tigertailz. "A 'Bloodsuckers' nyitó dupla-gitár témája és dalszövege megalapozza eme ütős dal hangulatát. Azzal a szándékkal alkottuk meg annak idején ezt a nótát, hogy leszakítsuk vele a hallgatók arcát!".

"Ki más írna dalt egy galaxisokon keresztül utazó, gonosz űr-harcosokat gyilkolászó vámpír-rockbandáról? Akik megisszák a holtak vérét, miután megölték őket. Ez csakis az őrült walesi banda, a Tigertailz lehet!"

A 'Bloodsuckers' című szám a banda 2016-ban megjelent, 'Blast' című album ának utolsó videoklipes dala. Íme a hivatalos animációs kisfilm, amit a cardiffi székhelyű Jammy Custard Animation készített:

"Ez az első teljes értékű ‘Tailz stúdióalbum közel 10 éven belül. Mondanunk sem kell, nagyon büszkék vagyunk erre az anyagra. Tuti biztos, hogy nektek is be fog jönni ez az őrültes lemez. Szerettük volna olyan tökéletesre csinálni az albumot, amilyenre csak lehet; ezért még egy 12-oldalas, 10 felé nyitható, színes szövegkönyvet is mellékeltünk hozzá - azért, mert megérdemlitek!" - közölte a banda annak idején a 'Blast' album kapcsán.

A 'Blast' megrendelhető digitális formában, a banda hivatalos honlapján, valamint az összes online zeneszolgáltató kínálatában.

A lemezre felkerült egy 'Dynamite' című szám is, ami történetesen egy Mud-feldolgozás. Az ehhez készült vidoklip elsőként debütált - lentebb elérhető. Szintén helyet kapott az albumon az a 'Pipped It Popped It' című dal, amit eredetileg a 2016-os Eurovíziós Dalfesztiválra szánt a banda (a verseny döntőjét 2016. május 14-én rendezték meg Svédországban, de a britek leszavazták a Tigertailz jelölt nótáját).

A Tigertailz 2015 júniusában mutatta be jelenlegi énekesét, aki maga az eddigi basszusgitáros, Rob Wylde. Ebből az következett, hogy basszeros posztra új embert kellett találni. Ő Berty Burton lett, aki a következőket közölte: “Nem is lehetnék boldogabb, hogy engem kértek fel erre a feladatra! A fenébe is, soha nem is gondoltam volna, hogy egy ekkora legenda részese lehetek! Iszonyatosan várom már, hogy színpadra állhassak új bandatársaimmal, és bemutatkozhassak én is a Tailz-fanok előtt! Tisztában vagyok azzal, milyen nagy cipőket kell betöltenem, de megteszem a tőlem telhető legjobbat, hogy büszkék lehessetek rám. Ez az új felállás egy veszedelmes fenevad! Találkozunk júliusban!!".

Jay Pepper gitáros: "Miután lezajlott első próbánk Berty-vel, rögtön tudtuk, hogy ő a megfelelő ember erre a posztra. Berty egy rendkívül tehetséges gitáros, és egy közvetlen személy; márpedig a Tigertailz-nek pont ilyen tagra van szüksége! Berty korábban a New Generation Superstars és Drugdealer Cheerleader zenekarokban játszott; szóval kérdés sem fér hozzá, hogy magas szintekről érkezett hozzánk!".

A Tigertailz 2015 márciusának végén jelentette be, hogy "magánügyek" okán szakított Jules Millis énekessel.
"Szomorúan kell közölnünk, hogy Jules távozik bandánkból, de tiszteletben tartjuk az ő döntését, mivel számunkra is fontosabb a család, az élet és az ember jólléte, mint a zenekar. Jules-szal közösen remek időket és nagyszerű bulikat éltünk meg; ezért csak a legjobbakat tudjuk kívánni neki. Jelenleg a stúdióban dolgozunk új lemezünkön ('Daggerz'), ami nagyon szépen formálódik. Ezért mindenképpen be fogjuk fejezni a munkálatokat; mindössze annyi változással, hogy új énekest hívunk a bandába. Ezzel kapcsolatban később teszünk bejelentést, de addig is tudnotok kell, hogy a tervezett bulik nem maradnak el!" - közölte néhány hete a Tigertailz.

Millis a következőket mondta: "Nagy megtiszteltetés volt számomra, hogy részese lehettem a Tigertailz örökségének, és megadatott nekem a lehetőség, hogy egy olyan bandában vehessek részt, ami tinédzserkorom óta nagy kedvencem; ezért nagyon szép emlékekkel fogok visszagondolni erre az időszakra. A 'Tailz rajongóknak köszönöm, hogy befogadtak engem, és támogattak az elmúlt három év során. Hatalmas örömömre szolgált az, hogy megoszthattam a színpadot Matt-tel, Jay-jel, Rob-bal, Ace-szel és Jason-nal. Én is csak a legjobbakat tudom kívánni nekik".

A június eleji hírekből derült ki, hogy a banda új énekese maga az eddigi basszusgitáros, Rob Wylde lesz. Jay Pepper gitáros ezzel kapcsolatban a következőket árulta el: "Rob volt a nyilvánvaló választás; szóba sem jött senki más. Társunk már bizonyított frontemberként saját bandájában, a Teenage Casket Company-ben a Poizon nevezetű Poison-tribute zenekarban. Egy nagyszerű srácról van szó, aki egy szinten mozog velünk. Lévén Rob most átlép a mikrofon mögé, új basszusgitárost kell találnunk; de erről néhány héten belül részleteket is közlünk. Legyen így, legyen úgy; a 'Tailz előtt egy újabb izgalmas éra áll".

A Tigertailz 2013. október 15-én jelentette meg előző kiadványát, egy 'Knives' című EP-t, amit a dél-walesi Red Rock Stúdióban rögzítettek. A 'Knives' a Tigertailz első kiadványa volt hat év szünet után. Ezen a lemezen tért vissza az eredeti dobos, Matt Blakout. 2015-ben egy újabb EP-t adott ki a banda, 'Daggerz' címmel.


TIGERTAILZ - animációs videoklip készült a 'Bloodsuckers' című számhoz
Vissza a hírekhez

Az Ön kosara jelenleg üres.

Ajánlás