
A 2019 januárjában megjelent, 'Sangre' című dalban három új bandatag is bemutatkozik - ők névszerint: Marcos Leal (Shattered Sun) énekes, Sal Dominguez (ex-Upon A Burning Body) ritmusgitáros és Jess Dehoyos (Sons Of Texas) szólógitáros.
Az Ill Niño alapítója / dobosa, Dave Chavarri így nyilatkozott: "Néha olyan egy banda, mint egy házasság: az emberek elválnak, és többé már nem néznek egymás szemébe. Ez a válás pedig sokszor elkerülhetetlen. Persze természetesen a legjobbakat kívánjuk ex-tagjainknak; mi viszont megújult erővel és izgatottan vágunk bele a jövőbeni tevékenységekbe. Ezeket az új tagokat már jól ismerjük, néhány korábbi turnéról; így tudjuk azt is, hogy ők végtelenül tehetséges, megbecsült muzsikusok... azaz már az első naptól fogva a 'Familia' tagjai".
Marcos Leal, az új énekes (aki a jövőben marad a Shattered Sun frontembere is) hozzátette: "Bárki, aki ismer engem, tudja, mennyire imádom ezt a bandát. Annak idején jómagam is Ill Niño-feldolgozások éneklésével kezdtem karrierem; lévén ez a zenekar mindig is különleges helyet foglalt el a szívem mélyén. A lehetőség, hogy mindenkori kedvenc bandáim egyikének élére állhatok, egyszerűen életem legnagyobb álmának megvalósulása". A zenekar jelenlegi felállását a három korábbi tag - Laz Pina basszer, Dave Chavarri dobos és Daniel Couto ütős - teszi teljessé. Az Ill Niño hamarosan bejelent két nemzetközi turnét, és hírt ad az új lemezszerződésről, de először is bemutatta a 'Sangre' hivatalos klipjét - ez lentebb érhető el. A banda új single-dala, a 'Sangre' megvásárolható digitális formában (iTunes, Google Play, Amazon, stb.). Az Ill Nino 2014. július 22-én adta ki legutóbbi stúdióalbumát. A Victory Records jóvoltából megjelent 'Till Death, La Familia' lemezről itt írtunk.
Vissza a hírekhez
Az Ön kosara jelenleg üres.
