
"Zenénkre a legnagyobb hatással olyan bandák voltak, mint az Autopsy, a Bolt Thrower, az Asphyx, az Obituary, a Vallenfyre és a Celtic Frost" - nyilatkozta Clifton. "Közép-tempós death metalt játszunk tehát, egy kis doom-beütéssel. Új lemezünket az Abhorrent Audio stúdiójában vettük fel; a maszterizálást pedig Ryan Bramm végezte el, az Arizona-beli Homewrecker Stúdióban. Jómagam az 1990-es évek elején az Effigy zenekarban gitároztam, de korábban Jessie-vel közösen is zenéltem már együtt - például a Humanity’s End nevű projektben. Nem mellesleg elhívtuk néhány barátunkat, hogy vendégszerepeljen ezen a lemezen - köztük van Trevor Strnad (The Black Dahlia Murder), Sean a Boethiah-ból és Daryl Mitchell is".
A Graverape új albuma, az 'Exhuming Decay' 2020. január 31-én jelenik meg, a Desert Wastelands Productions kiadó jóvoltából, kazettán és digitális változatban. Az előrendeléseket leadni, valamint a 'Corpsefucker' és a Trevor Strnad-dal közös, 'Feast On The Deceased' című számot meghallgatni az alábbi lejátszó révén lehet:
Bővebb infók, hírek a Graverape zenekarról a Facebookon érhetők el.
Az Ön kosara jelenleg üres.
