
Az ACxDC Taylor Young (Nails, Twitching Tongues) producerrel közösen alkotta meg új albumát, aminek végleges keverését a kaliforniai Van Nuys-ban, a The Pit Recording Stúdió falai között végezték el, tavaly novemberben. Az utólagos hangmérnöki munkák Brad Boatright és az Audiosiege Stúdió nevéhez fűződnek. A lemez "az agresszió vérző, nyílt sebének 15 részes manifesztuma".
A 'Satan Is King' címet viselő album 5 évvel a los angelesi banda legutóbbi nagylemeze, illetve 4 évvel a zenekar utolsó EP-je után jelenik meg, 2020. május 15-én. A csapatnak ez az első albuma, amit a Prosthetic Records gondoz. A 'Satan Is King' albumot - aminek címe humoros utalás a rapper Kanye West 'Jesus Is King' albumára - digitálisan, CD-n és bakeliten is elő lehet rendelni, ezen a linken, valamint az alábbi lejátszó révén, ahol meghallgatható az első két nyilvános dal, a címadó szám és a 'Copsucker' dal: A "grindcore, powerviolence és egyéb mocskos műfajok" elegyeként kategorizálható 'Satan Is King' album erősen ajánlott a Gulch, a Nasum és a Minor Threat rajongóinak. A lemez borítóját Dylan Garret Smith készítette. Az ACxDC felállását Sergio Amalfitano énekes, Jorge Luis Herrera dobos, Ryan James Corbett basszusgitáros és Edward Jason Oropeza gitáros alkotja. Bővebb infók, hírek a bandáról és az új albumról: www.facebook.com/ACxDC
Az Ön kosara jelenleg üres.
