Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

Koronavírus következtében elhunyt Anette Olzon édesapja

2020-04-09
Az egykori Nihgtwish énekesnő, Anette Olzon szomorú híreket osztott meg.

Anette Olzon édesapja elhunyt, miután elkapta a koronavírust - derül ki a Nightwish-basszer Marko Hietala Facebook-os rajongói oldalának egyik posztjából, ami Olzon Instagram-oldalára hivatkozva osztja meg a szomorú hírt.

Olzon - aki néhány hete adott ki új albumot az Allen/Olzon projekt színeiben - március 13-án a következőket közölte rajongóival és követőivel: "Itt az idő, hogy imádkozzunk, és elkezdjük komolyan venni a koronavírust. Születésem óta nem éltem meg ilyen kemény és súlyos időket. Fontos, hogy betegen ne menjünk dolgozni, és ne küldjük a gyermekeinket iskolába. Valamint utazni és rendezvényekre járni is csak akkor szabad, ha már lecsengett ez az egész. De azt még nem tudjuk, ez mikor történik meg... Gondoljunk az idősekre; azokra, akik alapvetően súlyos betegségekkel küzdenek; valamint a korombeli emberekre is, akik szintén kaphatnak tüdőgyulladást és szervi károsodást a vírusból kifolyólag. Kedd óta én is otthon vagyok, mert lázam van és köhögök. Itt [Svédországban] nem tesztelnek minket; így csak annyit tehetünk, hogy mindannyian otthon maradunk, ha nem érezzük jól magunkat. Ti is vigyázzatok magatokra, legyetek bölcsek, és mossatok rendszeresen kezet!".


Koronavírus következtében elhunyt Anette Olzon édesapja
Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.