Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

Második albumán dolgozik az APOPHYS

2017-01-24
A holland technikás death metal banda november folyamán a Vader és a Hate Eternal előzenekaraként járta Európa nagyvárosait. A turnét befejezvén nekiláttak második albumuk munkálatainak.

Az Apophys jelenleg is készülő, második albuma a nagysikerű 'Prime Incursion' folytatása lesz.

A banda februárban vonul stúdióba, hogy megkezdje az új album felvételeit. A dalok rögzítése a dob-témákkal indul. A producer a neves Yuma van Eekelen (Exivious, Pestilence) lesz. Az új album keveréséért és maszterizálásáért Stefano Morabito (Fleshgod Apocalypse, Hour Of Penance) fog felelni.

Kevin Quilligan énekes elmondta: "Nagyon izgatottak vagyunk második albumunk munkálatai okán. Igazán keményen dolgoztunk az új dalokon; szóval már alig várjuk, hogy kezdetét vegye a stúdiózás! Ez az album jóval változatosabb és dinamikusabb oldalát prezentálja a bandának; de persze továbbra is hűek maradunk ahhoz, amiről ismernek minket, és amit szeretünk. Yuma és Stefano segítsége révén kétségkívül letaglózó végeredmény várható".

Hamarosan jönnek a további részletek...

Az Apophys debütáló albuma, a 'Prime Incursion' 2015 áprilisában jelent meg, a Metal Blade Records jóvoltából. Az aktuális, 'Ego' című single videóját a gitáros, Sanne van Dijk készítette. Íme a klip-premier, amit tavaly szeptemberben mutattak be:

Bővebb infók a bandáról és a jövőbeni turnékról, a Facebook-on találhatók.


Második albumán dolgozik az APOPHYS
Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.