Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
Új tagok érkeztek a MALEVOLENT CREATION zenekarba
Az 1987-ben New York-ban alakult, de egy évvel később Floridába költözött Malevolent Creation az elmúlt harminc évben a történelem legsúlyosabb, legerősebb death metal-albumait tette le az asztalra. Lemezeiket mind dalszerzői munka, mind zenész abilitások tekintetében nagyra méltatják a rajongók és a kritikusok egyaránt.
2019-ben megjelent a banda 13. nagylemeze, amin egy vadonatúj felállás mutatkozik be. A zenekar aktuális, 'The 13th Beast' című albumán a következő tagok zenéltek: Phil Fasciana, Lee Wollenschlaeger énekes-gitáros (Throne Of Nails, Imperial Empire), Phil Cancilla dobos és Josh L. Gibbs (Solstice) basszusgitáros.
2020 áprilisában felállásbeli változások történtek a bandában. Ezt az alábbi közleményben tisztázzák: "Van néhány dolog, amit be kell jelentenünk. Először is: Váratlan családi és magányügyi okok miatt meg kellett válnunk Phil Cancillától... Viszont meg is találtuk utódját; méghozzá Ronnie Parmer dobos személyében, akit örömmel mutatunk be nektek. Ronnie korábban az Angelcorpse-ban, jelenleg pedig az Amon, a Brutality és a Perdition Temple zenekarokban játszik, többek között. Egy gyilkos dobosról és egy nagyszerű személyiségről van szó. Nagyon örülünk, hogy itt lehet köreinkben!".
"A következő bejelentés: Énekes-gitárosi posztról távozott továbbá Lee Wollenschlaeger, akivel közösen egy igazán fasza, gyilkos albumot írtunk és rögzítettünk, de most közösen arra a döntésre jutottunk, hogy meg kell tennünk ezt a lépést - több okból kifolyólag is. Az egyik a köztünk lévő távolság, a másik pedig különféle vízum-problémák, melyek okán korábban le kellett fújnunk európai és dél-amerikai turnénkat is. Lee egyébként egy nagyszerű fickó - csakis a legjobbakat tudjuk kívánni neki a jövőre nézve! Utódját itthon, lakhelyünkön kerestük, és találtuk is meg: Örömmel mutatjuk be nekte Ryan Taylor-t, a Solstice és a Thrash Or Die egykori / a Body Blow jelenlegi énekes-gitárosát!". "Mind Phil Cancillának, mind pedig Lee Wollenschlaeger-nek a legjobbakat kívánjuk; egyben pedig köszönjük nekik mindazt az időt és erőfeszítést, amivel hozzájárultak a bandához. Reméljük, hogy a jövőben is találkozunk még velük, és támogatni fogunk minden törekvést és bandát / projektet, aminek a részesei lesznek". "Most, hogy bandánk minden tagja floridai lakos, elétek áll egy igazán szilárd zenekari felállás, és végre akadályok nélkül továbbléphetünk, és felvehetjük a következő MC-albumot. Reméljük, hogy a vírus hamarosan felszámolásra kerül, és még ebben az évben visszatérhetünk a turnézáshoz. De addig is: Itt egy videó a Solstice-tól, amikor még Ryan és Josh is tagja volt a bandának! Ebből már sejthetitek, hogy mire kell készülnötök. Alig várjuk már, hogy újra láthassunk benneteket, és lezúzhassunk minden fejet a helyéről!!! Maradjatok biztonságban, és hegyezzétek a fületeket új MC-zenékre!".
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k


