Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

'Isolate' címmel adja ki új albumát a DEATHBREAKER - itt az új klipes dal, a 'Choke'!

2020-05-02
A Facedown Records jóvoltából jelenik meg a négytagú, washingtoni Deathbreaker zenekar második nagylemeze. Az 'Isolate' május 29-én lát napvilágot.

A Deathbreaker Matt Bayles (Mastodon, Norma Jean, Minus The Bear) által producelt, Red Room Stúdióban rögzített 'Isolate' albuma egy "olyan hardcore-lemez, amire az emberiségnek most szüksége van". Míg a banda debütáló, 2017-es 'Disconnected' albuma a Facedown kiadó post-hardcore mozgalmának egyik legkiemelkedőbb alkotása volt; míg a banda új, második nagylemeze egy erősebb, lényegretörőbb, agresszívabb, egyben disszonáns, dallamos hardcore-alkotás, ami minden bizonnyal a Deathbreaker-örökség egyik legkiemelkedőbb mérföldköve lesz".

Az 'Isolate' előrendelési infói itt érhetők el.

A Deathbreaker új albumának első ízelítője, a 'Spite' című szám lentebb meghallgatható; itt pedig megtekinthető a 'Choke' hivatalos videoklipje:


'Isolate' címmel adja ki új albumát a DEATHBREAKER - itt az új klipes dal, a 'Choke'!
Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.