Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
'Isolate' címmel adja ki új albumát a DEATHBREAKER - itt az új klipes dal, a 'Choke'!
A Deathbreaker Matt Bayles (Mastodon, Norma Jean, Minus The Bear) által producelt, Red Room Stúdióban rögzített 'Isolate' albuma egy "olyan hardcore-lemez, amire az emberiségnek most szüksége van". Míg a banda debütáló, 2017-es 'Disconnected' albuma a Facedown kiadó post-hardcore mozgalmának egyik legkiemelkedőbb alkotása volt; míg a banda új, második nagylemeze egy erősebb, lényegretörőbb, agresszívabb, egyben disszonáns, dallamos hardcore-alkotás, ami minden bizonnyal a Deathbreaker-örökség egyik legkiemelkedőbb mérföldköve lesz".
Az 'Isolate' előrendelési infói itt érhetők el.
A Deathbreaker új albumának első ízelítője, a 'Spite' című szám lentebb meghallgatható; itt pedig megtekinthető a 'Choke' hivatalos videoklipje:
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k



