Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
'T.F.M.F.' című videoklippel jelentkezett a W.A.S.P. egykori gitárosa, Chris Holmes
Holmes és jelenlegi bandája, a franciaországi székhelyű Mean Man tavaly adta ki 'Shitting Bricks' című lemezét, amit első alkalommal Nantes városában, a Le Ferrailleur klubban mutattak be, 2015. május 2-án.
Holmes nemrégiben feleségével (Amerikából) költözött a franciaországi Cannes-ba, ahol rövid időn belül megtalálta új projektje, a Mean Man kiteljesítéséhez szükséges zenészeket. A költözésről a gitráos nemrég így nyilatkozott: "Ennek az volt az oka, hogy nem tudtam lépést tartani a kultúrális váltással. Amerikában a kölykök nem hallgatnak már rockzenét. Hip-hopot hallgatnak. Vagy a fekete kultúra zenéjét... rap-et. Vagy legalábbis a legtöbbjük. Én pedig hard rockot játszom - azt nem szeretik. Szóval mi okom van ott maradni? Ezért jöttem ide. Mert itt nem történt kultúra-váltás".
Holmes 1982-től 1990-ig volt a W.A.S.P. gitárosa. 1996-ban csatlakozott újra a bandához; ekkor egészen 2001-ig maradt tagja a Blackie Lawless vezette zenekarnak.
A kérdésre, miszerint összeállna-e ismét a W.A.S.P.-pel, Holmes egy frissebb interjúban így válaszolt: "Sose mondom, hogy soha. Nem lehet tudni. Én vagyok a W.A.S.P. fele; ott voltam minden helyzetben... és még annak ellenére is, hogy nem én voltam a zenekar hangja, egyértelműen én voltam a hajtóerő".

Chris Holmes és jelenlegi bandája, a Mean Man a tavalyi évben több alkalommal is turnézott Európában; hamarosan pedig folytatódik ez a körút, melynek minden állomásán megrendeznek egy dedikálással egybekötött közönségtalálkozót. Holmes és a Mean Man a szettek során több W.A.S.P.-klasszikust is előad - ilyen például a turnét névadója, az 'I Wanna Be Somebody', aminek performansza során a rajongók is színpadta állhatnak a zenekarral!

Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k

