Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
Új dallal tért vissza a DEFILER
Az amerikai metalcore banda hosszú idő után tért vissza egy vadonatúj dallal.
A Defiler 'Canaanite' címmel mutatta be új single-dalát / videoklipjét, amit Chris Wilson rendezett.
Egyelőre nem tudni, mik a banda tervei a jövőre nézve, de várhatóan egy új album van a láthatáron, ami a 2012-es 'Nematocera' és a 2015-ös 'The Lazarus Sign | Hollow Bastion' EP folytatása lesz. Bővebb infók, hírek: defiler.band
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k

