Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

Új dallal tért vissza a DEFILER

2019-12-11
Az amerikai metalcore banda hosszú idő után tért vissza egy vadonatúj dallal.

A Defiler 'Canaanite' címmel mutatta be új single-dalát / videoklipjét, amit Chris Wilson rendezett.

Egyelőre nem tudni, mik a banda tervei a jövőre nézve, de várhatóan egy új album van a láthatáron, ami a 2012-es 'Nematocera' és a 2015-ös 'The Lazarus Sign | Hollow Bastion' EP folytatása lesz.

Bővebb infók, hírek: defiler.band


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.