Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
GEMINI SYNDROME - a Coal Chamber gitárosa, Meegs Rascón zenél az új albumon
A Gemini Syndrome Matt Good (Asking Alexandria, Hollywood Undead) producerrel vette fel új albumát, ami a sorban a harmadik nagylemezük. Egyben ez lesz a banda első albuma, amin Meegs Rascón (Coal Chamber) gitározik.
Az új album a Gemini Syndrome három-részes album-triológiájának utolsó fejezete. A sorozat a 2013-as, 'Lux' című debüt-albummal indult, majd a 2015-ös 'Memento Mori'-val folytatódott. Brian Steele Medina dobos így szólt: "Hosszan és keményen dolgoztunk azon, hogy napvilágra hozhassuk trilógiánk harmadik fejezetét. Kollektív vér, verejték és könnyek kellettek ahhoz, hogy sikeresen véget érjenek a folyamatok. Alig várjuk már, hogy rátok szabadíthassuk az új dalokat!". Az új, egyelőre cím nélküli Gemini Syndrome album várhatóan 2020 tavaszán jelenik meg, az Another Century Records jóvoltából. Az első előzetes lentebb megtekinthető. Másik hír, hogy banda új, limitált merchandise-termékeket dobott piacra - ezeket a www.geminisyndrome.com oldalon lehet böngészni.
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k


