Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

17 év után új albummal jelentkezik a Urgehal, Carpathian Forest, Beastcraft és Endezzma tagok alkotta VULTURE LORD

2019-12-21
A norvég black / thrash metalista Vulture Lord zenekar 17 év után tér vissza új nagylemezzel.

Az Odium Records jelentette be a Vulture Lord új albumát. A legendás státuszú banda 17 évvel az első nagylemez (2003 - 'Profane Prayer') megjelenése után tér vissza új, 'Desecration Rite' című albumával, melynek dalait a 2012-ben elhunyt gitáros-énekes, Nefas (Trond Bråthen / Urgehal) komponálta. A banda új felállását az Urgehal, a Carpathian Forest, a Beastcraft, az Endezzma és a Thornspawn egyes tagjai alkotják.

A 'Desecration Rites' című album 2020 májusában jelenik meg, CD deluxe LP-n és digitális formában. Az alább látható lemezborító Jorge Vimendy (Sick Graphic) műve:

A tracklista:
01. Perverting the Bible
02. Burning the Kingdom of God
03. Stillborn Messiah
04. Bestial Rape of Sacred Flesh
05. Prepare the Coffin
06. Beneficial Martyrdom
07. Vulture Lord
08. Bloodbound Militia
09. Hark! The Hymns of War

Hamarosan jönnek a további részletek és az első ízelítők...

A Vulture Lord aktuális felállását Baron Northgrove énekes, Malphas szóló- és ritmusgitáros (Carpathian Forest, Endezzma), Thomas "Enzifer" Søberg ritmusgitáros (Beastcraft, Urgehal), Hella basszusgitáros (Thornspawn) és Blackthorn dobos (Thornspawn) alkotja.


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.