Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

CONFESS - bemutatta 'Burn 'em All' című albuma első előzetesét a svéd sleaze metal banda

2020-01-21
A Street Symphonies Records és a Burning Minds Music Group adja ki a 'Burn 'em All' című anyagot, ami a svéd sleaze / hard rock banda, a Confess új stúdióalbuma.

A Confess több évnyi turnézás, dalszerzés és rock 'n' rollkodás eredményeként alkotta meg harmadik stúdiólemezét, ami kétségkívül a banda eddigi legőszintébb, legprecízebben kidolgozott kiadványa. Az előzetes közlemény szerint a 'Burn 'em All' "tökéletes balanszot képez a banda debütáló albuma, a 'Jail' és az azt követő 'Haunters' lemez között".

A 'Burn 'em All' 2020. február 28-án jelenik meg, a Street Symphonies Records és a Burning Minds Music Group kiadók jóvoltából; mégpedig limitált CD-n és digitális formában (előrendelés itt). A bakelites verziót a német Diabolic Might Records fogja kiadni egy későbbi időpontban.

Íme az új  album borítója - amit Gisel Ippoliti tervezett - és dallistája:

01. So What?
02. Malleus
03. Welcome Insanity
04. A Beautiful Mind
05. Heresy
06. Burn 'em All
07. Is It Love
08. My Vicious Way
09. 509
10. Prominence
11. One For The Road

Itt elérhető az első hivatalos album-előzetes:

A Confess jelenlegi felállását John Elliot énekes, Blomman és Pontus gitárosok, valamint Ludwig basszusgitáros és Sam Samael dobos alkotja. Bővebb infók, hírek a bandáról és az új albumról: www.facebook.com/confessofsweden


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.