Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
SENTIENT DIVIDE - teljes egészében bemutatta második albumát a washingtoni death metal banda
A Sentient Divide második albuma a 2017-es debütáló nagylemez és a 2018-as 'Bloodgate' EP folytatása. Az új albumot Greg Wilkinson hangmérnök-producerrel vették fel, a legendás floridai Earhammer Stúdió falai között, 2019 februárjában. A lemez borítóját egy Synod nevű művész készítette.
Az alábbi lejátszó révén különféle formában megrendelhető, valamint végighallgatható az album: A Sentient Divide felállását A. Strobel (gitár, ének, kürt), W. Grey (basszusgitár, vokál), J. Shaw (gitár) és J. May (dobok) alkotja. Bővebb infók, hírek a bandáról: www.facebook.com/SentientDivide
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k


