Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

Klip-premier: GOHRGONE - 'Weak Ones Deceived'

2020-02-24
A francia death / black metalista Gohrgone zenekar 2019-ben adta ki 'In Oculis' című harmadik nagylemezét, amiről most új klipes dal jelent meg:

Az 'In Oculis' album - amit a gitáros, Eddy Pelletier producelt (ő rendezte a fenti videoklipet is); hangmérnöke és mixere pedig Gwen Kerjan (Slabsound Studio) volt - 2019. május 19-én jelent meg, független gondozásban, digitális formában és CD-n. Az album az alábbi lejátszón megrendelhető és végighallgatható teljes egészében:

A zenekarról bővebb infók a Facebookon találhatók.


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.