Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

NOMAD - a Behemoth két tagja zenél a lengyel death metalisták új albumán

2020-02-29
A lengyel death metalista Nomad együttes - aminek vezére a Behemoth turné-gitárosa, Patrick "Seth" Bilmorgh - 'Transmogrification (Partus)' címmel jelenteti meg új albumát.

A 'Transmogrification (Partus)' album 2020. április 15-én lát napvilágot, a Witching Hour Productions kiadó jóvoltából. Az új lemezen session-zenészként a Behemoth két tagja, Seth bandatársa, a basszusgitáros Orion és a dobos Inferno zenél.

Az új, digitális formában megjelenő album megrendelhető az alábbi lejátszón - ugyanitt hallgatható meg az egyik új dal:

Az 1994-ben alakult Nomad együttes - ami a lengyelországi Opoczno városából származik - korábban öt nagylemezt, egy EP-t és egy válogatás-albumot adott ki. Legutóbbi hivatalos stúdiókiadványuk a 2015-ös 'Tetramorph' EP volt. A megalakulás óta két állandó tagja van a zenekarnak: az egyik a Behemoth turné-gitárosaként ismert Patrick "Seth" Bilmorgh, a másik pedig az ex-Putrefaction énekes Bleyzabel Balberith.

Bővebb infók, hírek a Nomad zenekarról: www.facebook.com/NomadNomadichell


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.