Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
NOMAD - a Behemoth két tagja zenél a lengyel death metalisták új albumán
A 'Transmogrification (Partus)' album 2020. április 15-én lát napvilágot, a Witching Hour Productions kiadó jóvoltából. Az új lemezen session-zenészként a Behemoth két tagja, Seth bandatársa, a basszusgitáros Orion és a dobos Inferno zenél.
Az új, digitális formában megjelenő album megrendelhető az alábbi lejátszón - ugyanitt hallgatható meg az egyik új dal: Az 1994-ben alakult Nomad együttes - ami a lengyelországi Opoczno városából származik - korábban öt nagylemezt, egy EP-t és egy válogatás-albumot adott ki. Legutóbbi hivatalos stúdiókiadványuk a 2015-ös 'Tetramorph' EP volt. A megalakulás óta két állandó tagja van a zenekarnak: az egyik a Behemoth turné-gitárosaként ismert Patrick "Seth" Bilmorgh, a másik pedig az ex-Putrefaction énekes Bleyzabel Balberith. Bővebb infók, hírek a Nomad zenekarról: www.facebook.com/NomadNomadichell
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k


