Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

GRAVESPAWN - harmadik nagylemezével tér vissza a kaliforniai black metal-projekt

2020-02-29
Március 21-én szabadul a világra az amerikai black metal banda, a Gravespawn új stúdióalbuma.

A 'The Elder Darkness' albumra kilenc "őskori, zord black metal" tétel került fel. A Gravespawn "ezzel a kiadvánnyal hívja kalandra a sötét és kegyetlen múlt szellemeit". A Reaver nevezetű multi-instrumentalista által 2003-ban alapított Gravespawn zeneileg a másod-hullámos európai black metal és a hamisítatlan US-black keverékét adja elő új lemezén is, ami a 2017-es 'Re-forged in the Malice of Stygian Fire' album folytatása.

Az új albumon Reaver gitározik, basszusgitározik, vokálozik és billentyűzik; mellette pedig két session-zenész, a dobos Baalgrath és a basszer-vokalista Advorsus játéka hallható a dalokban.

A 'The Elder Darkness' rendelését leadni, első nyilvános dalát meghallgatni az alábbi lejátszón lehet:

Újonnan megjelent a 'Barbarian Misanthropy' című szám hivatalos videója is:


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.