Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

REEK - bejelentette debütáló albumát a svéd death ’n’ roll banda; itt az új dal, a 'Flesh Golem'!

2020-03-30
A Testimony Records jóvoltából jelenik meg a svéd Reek zenekar debütáló lemeze, a 'Death Is Something There Between', 2020. április 24-én.

A Reek zenekar a svéd underground metal-színtér két legnevesebb alakja, Rogga Johansson (Paganizer) és Håkan Stuvemark (Wombbath) agyának szüleménye. A banda 2019 nyarán alakult, miután Johansson megírt néhány dalt, amit végül Håkan énekelt (hörgött) fel. Ezek mocskos és durva death 'n' roll-nóták, melyekre a legnagyobb haátssal a '90-es évekbeli Entombed lemezek voltak. A Reek felállását Jon Skäre (Defiatory, Wachenfeldt) dobos és Mathias Back (Fimbultyr) basszusgitáros teszi teljessé.

A Reek első albuma, a 'Death Is Something There Between' Håkan hangmérnökösködése mellett készült el, a Studio Nostalgica falai között. A maszterizálást Thomas Von Wachenfeldt (Wombbath, Wachenfeldt) látta el, a Bowstead Stúdióban; a borító pedig SV Bell (Amorphis, Rotting Christ, Kataklysm, Impaled Nazarene) műve.

01. Condemned by the Hands of Pain
02. Flesh Golem
03. Gold in your Throat
04. The Eaters
05. Horror Waltz
06. Foaming at the Mouth
07. Tyranny of the Blood
08. A Matter of Time
09. Black Hole Star
10. Fuel for the Pyres
11. Rain Down Salvation

Az album nyitó-tétele, a 'Condemned By The Hands Of Pain', valamint a 'Flesh Golem' című szám itt meghallgatható, ízelítőképpen az előrendeléshez:

A Reek Facebook-oldala itt érhető el.


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.