Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

THE GATHERING - májusban újra megjelenik Észak-Amerikában a klasszikus 'Mandylion' album

2020-04-01
A Transcending Records újra kiadja a gothic metal műfaj egyik legnagyobb mesterművét, a The Gathering 'Mandylion' című albumát.

A 'Mandylion' 2020. május 15-én jelenik meg újra, az eredeti album 25. születésnapján. Annak ellenére, hogy az évek során számtalanszor kapott reissue-t ez a lemez, a 2020-as kiadás olyan szempontból mérföldkőnek számít, hogy a 'Mandylion' most először jelenik meg bakeliten az USA-ban.

A 'Mandylion' egyébként a legendássá vált The Gathering zenekar első albuma volt, amin Anneke Van Giersbergen énekelt, és amin végleges stílusváltását prezentálta a banda.

Az újrakiadás mindössze 250 LP és 300 CD példányszámra limitáltan lesz elérhető, kizárólag Észak-Amerika területén. A rendeléseket itt lehet leadni.


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.