Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

DIRTY POWER - itt az ír rockbanda új klipes dala, az 'Oh God'!

2020-04-02
A Dirty Power nevezetű, ír hard rock-trió két év kihagyás után egy új single-dallal tért vissza.

A Dublin-ból származó Dirty Power együttes egy 'Oh God' című single-dallal dobja fel a karanténba zárt zenei világot. A zenekarnak ez az első felvétele a 2018-as 'Notions' EP megjelenése óta. Az új dal a Dirty Power független, "csináld-magad" attitűdjének újabb szüleménye - ebbe a punk-etikába beleértendő a banda dalszerzői és stúdiós munkája, valamint lemezkiadási folyamata és turné-gyakorlata is. "A Dirty Power ahhoz ragaszkodik, amihez a legjobban ért; a nyers rockzenéhez. Az 'Oh God' pedig a banda 2020-as "gorilla-reinkarnációja".

A Dirty Power zeneileg a Nirvana, a Foo Fighters, az Audioslave és a Rage Against The Machine hatásainak elegyét játssza, de zenéjük nagy mértékű kreativitással van felszerelve. Lévén a zenekarnak a jelenlegi járvány miatt le kellett mondania korábban bejelentett koncertjeit, "nyugodt körülmények között" kiadhatták legújabb single-dalukat, az 'Oh God'-ot.

"Biztosíthatunk róla titeket, hogy ezt a klipet hosszú idővel ezelőtt forgattuk, amikor még gondolatban sem volt karantén! Nem sérült meg tehát egyetlen majom sem. És nem terjedt a vírus sem. Sőt, egyetlen vegetáriánust sem sértettünk meg! Maradjatok biztonságban, legyetek felelősséggel egymás irányába; velünk pedig hamarosan találkozhattok! DP." - közölte a banda.

Az 'Oh God' dal letölthető a Dirty Power Bandcamp-oldalán; a hivatalos videoklip pedig megtekinthető itt:

Bővebb infók, hírek a bandáról: www.facebook.com/dirtypower


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.