Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
DIRTY POWER - itt az ír rockbanda új klipes dala, az 'Oh God'!
A Dublin-ból származó Dirty Power együttes egy 'Oh God' című single-dallal dobja fel a karanténba zárt zenei világot. A zenekarnak ez az első felvétele a 2018-as 'Notions' EP megjelenése óta. Az új dal a Dirty Power független, "csináld-magad" attitűdjének újabb szüleménye - ebbe a punk-etikába beleértendő a banda dalszerzői és stúdiós munkája, valamint lemezkiadási folyamata és turné-gyakorlata is. "A Dirty Power ahhoz ragaszkodik, amihez a legjobban ért; a nyers rockzenéhez. Az 'Oh God' pedig a banda 2020-as "gorilla-reinkarnációja".
A Dirty Power zeneileg a Nirvana, a Foo Fighters, az Audioslave és a Rage Against The Machine hatásainak elegyét játssza, de zenéjük nagy mértékű kreativitással van felszerelve. Lévén a zenekarnak a jelenlegi járvány miatt le kellett mondania korábban bejelentett koncertjeit, "nyugodt körülmények között" kiadhatták legújabb single-dalukat, az 'Oh God'-ot. "Biztosíthatunk róla titeket, hogy ezt a klipet hosszú idővel ezelőtt forgattuk, amikor még gondolatban sem volt karantén! Nem sérült meg tehát egyetlen majom sem. És nem terjedt a vírus sem. Sőt, egyetlen vegetáriánust sem sértettünk meg! Maradjatok biztonságban, legyetek felelősséggel egymás irányába; velünk pedig hamarosan találkozhattok! DP." - közölte a banda. Az 'Oh God' dal letölthető a Dirty Power Bandcamp-oldalán; a hivatalos videoklip pedig megtekinthető itt: Bővebb infók, hírek a bandáról: www.facebook.com/dirtypower
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k



