Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

SODOMISERY - hamarosan debütál a svéd blackened death metal banda

2020-04-03
A Testimony Records adja kia a stockholmi Sodomisery együttes bemutatkozó nagylemezét.

A 'The Great Demise' című album május 22-én lát napvilágot. Az albumot a stockholmi Wing Stúdió falai között vették fel, Sverker Widgren (Diabolical, October Tide, Demonical, Mörk Gryning, Wormwood, stb.) hangmérnökkel. Az alább látható lemezborító a Khaos Diktator Design (Gaerea, Svartgren, Nordjevel, Helloborus, Saor, Devourment, Vacivus, stb.) műve.

A tracklista:
01. Reapers Key
02. Into The Cold
03. Sacrifice
04. The Messenger
05. In the Void
06. The Great Demise
07. Until They Burn
08. Arise
09. The Abyss

Bővebb infók az albumról, előrendelés itt.

Az első single-dal, a 'The Messenger' itt meghallgatható:

A Sodomisery felállását Harris Sopovic énekes-szólógitáros, Viktor Eklund dobos, Paul Viscolit basszer és Magnus Grönberg ritmusgitáros alkotja.


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.