Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
SCEPTOR - 8 év után új albumon dolgoznak a német-amerikai heavy metalisták
"Négy dalt már meg is írtunk az új albumra, szóval a dolgok jobban állnak, mint azt korábban gondoltuk! Egyúttal büszkén bejelenthetjük azt is, hogy ezt az új lemez 'Rise to the Light' címmel láttuk el! Az elkövetkezendő hetekben eláruljuk a kiadónk kilétét is. Köszönünk mindent nektek - maradjatok türelemmel!" - közölte a banda.
A Sceptor mindeddig egyetlen stúdióalbumot adott ki: ez volt a 2012-es 'Take Command!'. Az új, 'Rise to the Light' című lemezre tehát 8 évet kellett várniuk a rajongóknak (ebbe beleszámít az is, hogy 2014-ben feloszlottak). A Sceptor jelenlegi felállása így néz ki: Bob Mitchell (Savior From Anger, ex-Blackstarr, ex-Mind Assassin, ex-Attacker, ex-Sleepy Hollow) - ének Hamarosan jönnek a friss hírek...
Torsten Lang (ex-Titan Steele, ex-Valpurgisnight, ex-New Allegiance, ex-Ritual Steel) - gitár
Timo Nolden (Bastard Nation, ex-Meltdown, ex-Wishing Nightfall) - gitár
K. Keller (ex-Hammer King, ex-Palace, ex-Warchild, ex-Ivory Night) - basszusgitár
Holger Ziegler (Abandoned, ex-Reckoning, ex-Sinus, Roxxcalibur, ex-Lunatic Dictator, ex-Griffin) - dobok
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k


