Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
ORDER OF ORIAS - közel 10 év után kiadja második albumát az ausztrál black metal banda
9 év telt el az Order Of Orias debütáló, 'Inverse' című nagylemezének megjelenése óta; az ausztrál black metalisták most új stúdióalbummal térnek vissza. Második teljes értékű lemezük 'Ablaze' címmel lát napvilágot, 2020. április 30-án, a World Terror Committee kiadó jóvoltából. A két nagylemez között eltelt idő alatt a csapat egyetlen split-EP-t adott ki (az Aosoth zenekarral közösen), de most újra bebizonyítják, hogy "az Order Of Orias teremtésének lángja valójában soha nem aludt ki; mindössze az árnyak mögött táplálta azt a gyűlölet szele".
Az Order Of Orias felállását továbbra is D.A gitáros és A.S énekes alkotja. Az 'Ablaze' albumot Jarro Raphael (Nocturnal Graves) hangmérnök közreműködésében vette fel a duó, az I-HQ Recordings Stúdió falai között. Raphael session-dobosként is közreműködött az új dalokban. A maszterizálást BST (Order Of Apollyon) végezte el; a lemezborító és a dizájn pedig a Fenomeno Design cég nevéhez köthető. A W.T.C. Productions digipak CD-n, gatefold LP-n és digitális változatban adja ki az albumot, aminek első nyilvános dala, a 'Raging Idols' az alábbi lejátszón meghallgatható: Bővebb infók a bandáról és az albumról: www.facebook.com/Order-of-Orias
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k


