Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
DIABOLOGY - új klippel jelentkezett a kaliforniai tinédzser thrash banda
"Ezt a dalt H.P. Lovecraft koncepciója ihlette; vagyis az az állítás, hogy vannak olyan lények, melyek minden érzékelést felülmúlóan gonoszak. Mind a dalban, mind pedig a hozzá készült videoklipben a képzeleteket túlszárnyaló entitások előli menekülést igyekszünk prezentálni" - közölte a banda.
A négy kaliforniai tinédzser alkotta Diabology együttes 2020 első napján, január elsején adta ki debütáló albumát, amit 'Nobody Believes Me' címmel illettek. Az album CD-n és digitálisan is megrendelhető, alább pedig végighallgatható teljes egészében: A Diabology felállását négy középiskolás srác alkotja - ők név szerint a következők: Jesse Bergen gitáros-énekes, Jack Kleinman gitáros, Matt Morales dobos-vokalista és Joseph Mazisyuk basszer. Bővebb infók a bandáról: www.facebook.com/diabologyband
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k


