Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

DIABOLOGY - új klippel jelentkezett a kaliforniai tinédzser thrash banda

2020-04-08
A Los Angeles-ből származó black / thrash metalista Diabology zenekar bemutatta 'Seas Of Eternity' című száma hivatalos videóját.

"Ezt a dalt H.P. Lovecraft koncepciója ihlette; vagyis az az állítás, hogy vannak olyan lények, melyek minden érzékelést felülmúlóan gonoszak. Mind a dalban, mind pedig a hozzá készült videoklipben a képzeleteket túlszárnyaló entitások előli menekülést igyekszünk prezentálni" - közölte a banda.

A négy kaliforniai tinédzser alkotta Diabology együttes 2020 első napján, január elsején adta ki debütáló albumát, amit 'Nobody Believes Me' címmel illettek. Az album CD-n és digitálisan is megrendelhető, alább pedig végighallgatható teljes egészében:

A Diabology felállását négy középiskolás srác alkotja - ők név szerint a következők: Jesse Bergen gitáros-énekes, Jack Kleinman gitáros, Matt Morales dobos-vokalista és Joseph Mazisyuk basszer.

Bővebb infók a bandáról: www.facebook.com/diabologyband


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.