Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

EXTERMINATUS - itt a kanadai tech-death banda új dala, a 'Suffer In Silence'!

2020-04-28
A Vancouver-ból származó, technikás death / groove metal banda 'E.F.a.D.S' címmel jelentett be új albumot.

Az Exterminatus két évvel ezelőtt adta ki második, 'Laniakea' című nagylemezét (ami itt végighallgatható és megrendelhető); mostanra pedig elkészült harmadik stúdióalbumával, amit várhatóan 2020 legvégén adnak ki, 'E.F.a.D.S' címmel.

Az 'E.F.a.D.S' első ízelítője a 'Suffer In Silence' című single-dal, ami lentebb elérhető szöveges videó formájában.

"Azért választottuk első ízelítőként a 'Suffer In Silence' dalt, mert ez a nóta a legmegfelelőbb prezentációja annak irányzatnak, amerre az Exterminatus zenei szempontból halad. Érzésünk szerint ez a szám tökéletesen képviseli a teljes albumot, ami a korábbiaknál pusztítóbb, sötétebb és technikásabb hangzású (sokan "svéd hangzásnak" nevezik ezt)" - közölte a banda. 

Az 'E.F.a.D.S' album nagy részének (így az új dalnak is) koncepciója "az univerzum megalkotása és rekreációja, a szimulációs elmélet és "Isten" körül forog. Hamarosan jönnek a friss hírek az új album kapcsán... de addig is itt a friss dal- és klip-premier:

A bandáról bővebb infók, hírek itt olvashatók: www.facebook.com/exterminatusband


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.