Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
MARK OF THE ALTAR - bemutatta új dalát a kaliforniai deathcore banda
A Mark Of The Altar együttes The Weeping Well címmel osztott meg új single-dalt / animációs videót.
A dél-kaliforniai deathcore-trió, a Mark Of The Altar a közeljövőben adja ki új, egyelőre cím nélküli EP-jét, ami a 2024-es bemutatkozó mini-albumuk, az 'A Dramatic Display' folytatása lesz.
Bővebb infók, friss hírek: Facebook
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k

