Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

MARK OF THE ALTAR - bemutatta új dalát a kaliforniai deathcore banda

2026-06-23
A Mark Of The Altar együttes The Weeping Well címmel osztott meg új single-dalt / animációs videót.

A dél-kaliforniai deathcore-trió, a Mark Of The Altar a közeljövőben adja ki új, egyelőre cím nélküli EP-jét, ami a 2024-es bemutatkozó mini-albumuk, az 'A Dramatic Display' folytatása lesz.

Bővebb infók, friss hírek: Facebook

 

MARK OF THE ALTAR - bemutatta új dalát a kaliforniai deathcore banda
Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.