Akciós CD-k

Fórum
Hírlevél
Hírek
Átesett a csontvelő-átültetésen a BEHEMOTH frontembere
Adam "Nergal" Darski, a Behemoth 33-éves gitáros / énekese - akinél nemrégiben leukémiát diagnosztizáltak - tegnap átesett a sorsdöntő műtéten.
A csontvelő-átültetés tegnap este (dec. 17.) zajlott, miután az orvosoknak sikerült egy genetikailag passzoló donort találniuk. Nergal a következő négy hetet a Gdansk-i Uniwersyteckie Centrum Klinika hematológiai osztályán fogja tölteni, immunrendszerének védelme érdekében.
Egy statisztika szerint, az Egyesült Államokban évente több mint 10,000 embert diagnosztizálnak leukémiával. Arról nincs információ, hányan halnak meg a megfelelő donorra várva, de átlagban 10-ből mindössze 4 beteg kapja meg a transzplantátumot.
Vissza a hírekhez
Keresés
Belépés
Akciós DVD-k

