Normál verzió

Akciós CD-k

Hírlevél

Hírek

SENTIENT DIVIDE - teljes egészében bemutatta második albumát a washingtoni death metal banda

2020-02-21
A Sentient Divide február 22-én adta ki új, 'Haunted by Cruelty' című nagylemezét, az Expansion Abyss Records jóvoltából.

A Sentient Divide második albuma a 2017-es debütáló nagylemez és a 2018-as 'Bloodgate' EP folytatása. Az új albumot Greg Wilkinson hangmérnök-producerrel vették fel, a legendás floridai Earhammer Stúdió falai között, 2019 februárjában. A lemez borítóját egy Synod nevű művész készítette.

Az alábbi lejátszó  révén különféle formában megrendelhető, valamint végighallgatható az album:

A Sentient Divide felállását A. Strobel (gitár, ének, kürt), W. Grey (basszusgitár, vokál), J. Shaw (gitár) és J. May (dobok) alkotja.

Bővebb infók, hírek a bandáról: www.facebook.com/SentientDivide


Vissza a hírekhez

A projekt az Európai Unió támogatásával és az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.